Xiaomi | Fan Heater EU | BHR8228EU | Tower Fan | 1200/2000 W | White
Prekės kodas: @2276148
58,72 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 222 mm |
| Gross height (mm) | 546 mm |
| Gross weight | 3 kg |
| Gross width (mm) | 222 mm |
| Net weight | 2.3 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 650 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.7 kg |
| Volume (m3) | 0.026909064 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Xiaomi |
| Palette Qty | 72 dalių |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Tower Fan |
| Galingumas | 1200/2000 W |
| Skersmuo | 17.6 cm |
| Virpesių diapazonas | N/A ° |
| Svyravimas | No |
| Nuotolinio valdymo pultelis | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BHR8228EU |
| Gamintojo prekės serija | Fan Heater EU |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.