Xiaomi | Electric Pressure Cooker EU | 1000 W | 4.8 L | Number of programs 6 | White
Prekės kodas: @2276486
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 364.00 mm |
| Gross height (mm) | 477.00 mm |
| Gross weight | 7.30 kg |
| Gross width (mm) | 364.00 mm |
| Net weight | 5.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Xiaomi |
| Palette Qty | 24 dalių |
| Šilumos palaikymo funkcija | No |
| Gaminio spalva | White |
| Ekranas | N/A |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | N/A h |
| Galingumas | 1000 W |
| Skaitmeninis laikmatis | Yes |
| Talpa | 4.8 l |
| Kitos savybės | 24-hour smart preset timer; 5-layer thick inner pots; 7 food texture adjustment levels; Control over a wide temperature range |
| Programų skaičius | 6 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Electric Pressure Cooker EU |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.