Xiaomi | Earbuds | Redmi Buds 8 Pro | Bluetooth | Open-Ear | Obsidian Black | Wireless
Prekės kodas: @2296652
78,40 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Xiaomi |
| USB krovimo prievadas | Yes |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Gaminio spalva | Obsidian Black |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Redmi Buds 8 Pro |
| Gamintojo prekės serija | Earbuds |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Dėvėjimo būdas | Open-Ear |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | No |
| Belaidės | Yes |
| Dažnių diapazonas | 20-40k Hz |
| Palette Qty | 2469 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.