Xiaomi | Desktop Heater EU | Fan Heater | 600 W | Suitable for rooms up to 20 m² | White
Prekės kodas: @2276200
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 5.90 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 5.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Xiaomi |
| Palette Qty | 240 dalių |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Fan Heater |
| Galingumas | 600 W |
| Kitos savybės | 45° oscillating airflow; PTC instant heating technology; Dual heat protection; Tilt protection; V-0-rated flame retardant materials |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Desktop Heater EU |
| Svyravimas | Yes |
| Tvirtinimo tipas | Indoor |
| Plotis | 14.2 cm |
| Aukštis | 18.8 cm |
| Gylis | 13.2 cm |
| Tinkamas kambariams iki | 20 m² |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.