Xiaomi Desk Lamp Lite EU | 7.5 W
Prekės kodas: @1976033
25,23 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 465 mm |
| Gross height (mm) | 65 mm |
| Gross weight | 1.08 kg |
| Gross width (mm) | 175 mm |
| Net weight | 0.596 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.484 kg |
| Volume (m3) | 0.005289375 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Producer | Xiaomi |
| Palette Qty | 256 dalių |
| Spalvų perteikimo indeksas (CRI) | 90 |
| Matmenys (P x G x A) | 400 x 413 x 125 mm |
| Galingumas | 7.5 W |
| Kitos savybės | Operating temperature -10°C to +35°C; Colour temperature: 3900K; Wide-area illumination; Three-level brightness adjustment; RG0 blue light hazard exemption level |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Desk Lamp Lite EU |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.









































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.