Wireless Radio Control External Flash | HVL-F60RM2 GN60 | Camera brands compatibility Sony | External Flash
Prekės kodas: @2602654
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 165 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross weight | 0.782 kg |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Net weight | 0.482 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 120.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.003993 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HVL-F60RM2 GN60 |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Radio Control External Flash |
| Tipas | External Flash |
| Blykstės režimai | TTL/MANUAL/MULTI |
| Fotoaparato prekių ženklų suderinamumas | Sony |
| Kitos savybės | Stable high-speed continuous flash shooting; Up to 20 flashes per second; Innovative overheating prevention for longer shooting sessions |
| Spalvinė temperatūra | 5500 K |
| Blykstės veikimo zona | 60 mm |
| Palette Qty | 216 dalių |
| Producer | Sony |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.