Western Digital | Purple | WD10PURZ | 5400 RPM | 1000 GB
Prekės kodas: @2270562
60,11 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 36 mėn. |
| Gross weight | 0.456 kg |
| Net weight | 0.444 kg |
| Standžiojo disko greitis | 5400 aps./min |
| Talpumas | 1000 GB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WD10PURZ |
| Standžiojo disko dydis | 3.5 col. |
| Standžiojo disko sąsaja | SATA |
| Gamintojo prekės serija | Purple |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 20 dalių |
| Volume (m3) | 0.0003335 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.012 kg |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 23 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 490 mm |
| Gross width master carton | 275 mm |
| Gross height master carton | 210 mm |
| Net weight master carton | 9.12 kg |
| Tare weight master carton | 0.283 kg |
| Palette Qty | 1220 dalių |
| Producer | Western Digital |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.