Western Digital | Caviar Blue | 7200 RPM | 1000 GB | 64 MB
Prekės kodas: @2268616
50,16 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Energijos suvartojimas ("Standby" režimu) | 1.2 W |
| Standžiojo disko sąsaja | SATA |
| Energijos suvartojimas ("Idle" režimu) | 6.1 W |
| Palaikoma „Linux“ operacinė sistema | Yes |
| Laikymo santykinė drėgmė (H-H) | 5 – 90 % |
| Svoris | 440 g |
| Pradžios/pabaigos ciklai | 300000 |
| Disko įrenginys, buferio dydis | 64 MB |
| Energijos suvartojimas (rašant) | 6.8 W |
| Sertifikatas | CE, RoHS |
| Standžiojo disko dydis | 3.5 col. |
| Pridėtų gaminių skaičius | 1 dalių |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 – 60 °C |
| Energijos suvartojimas (skaitant) | 6.8 W |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Yes |
| Vidinis | Yes |
| Standžiojo disko talpa | 1000 GB |
| „SMART“ technologija | Yes |
| „Mac“ suderinamumas | Yes |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 10 – 90 % |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Yes |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -40 – 60 °C |
| Standžiojo disko greitis | 7200 aps./min |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Matmenys (P x G x A) | 101.6 x 147 x 26.1 mm |
| Talpa | 1TB ml |
| Talpumas | 1000 GB |
| Sąsaja | SATA 6 Gb/s |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Caviar Blue |
| Net weight | 0.369 kg |
| Gross weight | 0.381 kg |
| Packing quantity | 20.00 dalių |
| Gross depth master carton | 490.00 mm |
| Gross width master carton | 270.00 mm |
| Gross height master carton | 210 mm |
| Net weight master carton | 7.62 kg |
| Tare weight master carton | 0.278 kg |
| Volume (m3) | 0.00033 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.012 kg |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 22 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1240 dalių |
| Producer | Western Digital |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.









































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.