Vogels Wall mount | Speaker Wall Mount for Sonos Era 100 | Tilt, rotate | Maximum weight (capacity) 7 kg | White
Prekės kodas: @2277639
27,38 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 195.00 mm |
| Gross height (mm) | 153.00 mm |
| Gross weight | 1.87 kg |
| Gross width (mm) | 97.00 mm |
| Net weight | 1.67 kg |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Vogels |
| Palette Qty | 299 dalių |
| Maksimalus svoris (talpa) | 7 kg |
| Posvyrio kampas | +5° to -25 ° |
| Gaminio spalva | White |
| Gaminio pavadinimas | Speaker Wall Mount for Sonos Era 100 |
| Tvirtinimo tipas | Wall mount |
| VESA tvirtinimo sistemos | N/A mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | N/A mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | N/A mm |
| Funkcijos | Tilt, rotate |
| VESA tvirtinimas | No |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | N/A col. |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.