Vogels Wall mount | MNT 302 | Tilt | 40-65 ” | Maximum weight (capacity) 100 kg | Black
Prekės kodas: @2277678
27,38 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 102.00 mm |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Gross width (mm) | 515.00 mm |
| Net weight | 1.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Vogels |
| Palette Qty | 117 dalių |
| Funkcijos | Tilt |
| Gaminio pavadinimas | MNT 302 |
| Maksimalus svoris (talpa) | 100 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Screen size compatibility | 40-65 col. |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 600×400 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 100×100 mm |
| Tvirtinimo tipas | Wall mount |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 80 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.