Visaro WMT75 Tilting Wall Mount for 43″-75″ TVS, Black
Prekės kodas: @2277757
20,34 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 155 mm |
| Gross height (mm) | 445.00 mm |
| Gross weight | 1.95 kg |
| Gross width (mm) | 26.00 mm |
| Net weight | 1.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00179335 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Visaro |
| Palette Qty | 482 dalių |
| Warranty | 60 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.