Ultrahuman Smart ring try-on sizing kit | UH-RA-SSK | Black
Prekės kodas: @2277545
14,02 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 195.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Ultrahuman |
| Paper/Pasteboard | 70 g |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Net weight | 0.2 kg |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Palette Qty | 2954 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UH-RA-SSK |
| Gamintojo prekės serija | Smart ring try-on sizing kit |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.