Twinkly | Dots Smart LED Lights 200 RGB (Multicolor), 10m, Transparent | RGB – 16M+ colors
Prekės kodas: @1974578
64,79 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 0.65 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1538 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Dots Smart LED Lights 200 RGB (Multicolor), 10m, Transparent |
| Šviesos spalva | RGB – 16M+ colors |
| Gyvavimo trukmė | 30000 h |
| Techniniai parametrai | Connectivity Bluetooth and Wi-Fi. App controlled Twinkly App (iOS and Android). Works with Hey Google and Amazon Alexa. Works with Apple HomeKit. Compatible with Homey. Integrates with Razer Chroma RGB and OMEN Light Studio |
| Apsaugos klasė | IP20 |
| Šviesos srauto reguliavimas | Yes |
| Producer | Twinkly |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.