TunaBone Pizza stone 38cm for Kamado 23/24inch
Prekės kodas: @2276229
23,87 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 3.50 kg |
| Gross width (mm) | 410.00 mm |
| Net weight | 3.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | TunaBone |
| Palette Qty | 281 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Pizza stone 38cm for Kamado 23/24inch |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.