Tristar Waffle fries maker | WF-1171 | 1000 W | Number of pastry 15 | Waffle fries | Black
Prekės kodas: @2296477
27,79 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 119.00 mm |
| Gross height (mm) | 268.00 mm |
| Gross weight | 2.10 kg |
| Gross width (mm) | 314.00 mm |
| Net weight | 1.922 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 174.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.182 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 173 dalių |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Kepinių forma | Waffle fries |
| Tipas | Waffle Maker |
| Laido ilgis | 0.7 m |
| Korpuso medžiaga | Plastic |
| Nekaistanti rankena(-os) | Yes |
| Galingumas | 1000 W |
| Indikatorius | Yes |
| Rankena su užraktu | Yes |
| Laido laikymas | Yes |
| Nelipni danga | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WF-1171 |
| Gamintojo prekės serija | Waffle fries maker |
| Kepinių skaičius | 15 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.