Tristar Vacuum Cleaner | SZ-2308 | Corded operating | 400 W | 230 V | Operating radius 7.5 m | White
Prekės kodas: @2277670
35,37 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross weight | 2.06 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 1.65 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 397.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.41 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 128 dalių |
| Įtaiso tipas | Corded operating |
| Gaminio spalva | White |
| Priedas plyšiams | Yes |
| Nešiojimo rankena | Yes |
| Galingumas | 400 W |
| Belaidis | No |
| Aktyvus spindulys | 7.5 m |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80 dB |
| Dulkių talpa | 0.5 l |
| Vandens bako talpa | N/A l |
| Akumuliatoriaus tipas | N/A |
| Įtampa | 230 V |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SZ-2308 |
| Gamintojo prekės serija | Vacuum Cleaner |
| Drėgnas siurbimas | No |
| Plovimo funkcija | No |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.