Tristar Vacuum Cleaner | KR-3140 | Cordless operating | Handheld | 65 W | 7.4 V | Operating time (max) 24 min | Black
Prekės kodas: @2277654
30,57 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 82.00 mm |
| Gross height (mm) | 460.00 mm |
| Gross weight | 0.86 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Net weight | 0.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.41 kg |
| TI weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 559 dalių |
| Įtaiso tipas | Cordless operating |
| Įkraunama | Yes |
| Veikimo laikas (max) | 24 min. |
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Handheld |
| Nešiojimo rankena | Yes |
| Galingumas | 65 W |
| Belaidis | Yes |
| Įkrovimo trukmė | 3.5 h |
| Automatinis laido suvyniojimas | No |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65 dB |
| Dulkių talpa | 0.12 l |
| Vandens bako talpa | N/A l |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Yes |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium |
| Įtampa | 7.4 V |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KR-3140 |
| Gamintojo prekės serija | Vacuum Cleaner |
| Drėgnas siurbimas | Yes |
| Plovimo funkcija | No |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.