Tristar Toaster | BR-1055 | Power 750 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | White
Prekės kodas: @2277640
15,94 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Net weight | 0.91 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 125.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 229 dalių |
| Duonos savaiminio centravimo mechanizmas | Yes |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Šildymo funkcija | No |
| Gaminio spalva | White |
| Laido ilgis | 0.75 m |
| Korpuso medžiaga | Plastic |
| Bandelės pašildymas įtrauktas | Yes |
| Automatinis išjungimas | No |
| Galingumas | 750 W |
| Ilgas lizdas | No |
| Atitirpinimo funkcija | Yes |
| Lizdų skaičius | 2 |
| Galingumo lygių skaičius | 7 |
| Sustabdymo/atšaukimo mygtukas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BR-1055 |
| Gamintojo prekės serija | Toaster |
| Laido laikymas | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.