Tristar SZ-2360 | Vacuum Cleaner | Vacuum Cleaner | Handstick | 150 W | 22.2 V | Operating time (max) 40 min | Blue
Prekės kodas: @2296661
70,12 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 640.00 mm |
| Gross weight | 3.26 kg |
| Gross width (mm) | 275.00 mm |
| Net weight | 2.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 975.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 73 dalių |
| Greičių skaičius | 2 |
| Nešiojimo rankena | Yes |
| Galingumas | 150 W |
| Belaidis | Yes |
| Įkrovimo trukmė | 4.5 h |
| Automatinis laido suvyniojimas | No |
| Pripildytos dulkių talpos indikatorius | No |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75 dB |
| Dulkių talpa | 0.8 l |
| Vandens bako talpa | N/A l |
| Laido laikymas | No |
| Filtro valymo indikatorius | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SZ-2360 |
| Įtaiso tipas | Vacuum Cleaner |
| Veikimo laikas (max) | 40 min. |
| Gaminio spalva | Blue |
| Tipas | Handstick |
| Įtampa | 22.2 V |
| Priedas plyšiams | Yes |
| Akumuliatoriaus tipas | N/A |
| Gamintojo prekės serija | Vacuum Cleaner |
| Drėgnas siurbimas | No |
| Plovimo funkcija | No |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.