Tristar Steamer | ST-8965 | Handheld | 1500 W | 0.25 L | 25 g/min | Black
Prekės kodas: @2277668
20,49 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 283.00 mm |
| Gross weight | 1.11 kg |
| Gross width (mm) | 116.00 mm |
| Net weight | 0.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 149.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 292 dalių |
| Nuolatinis garas | 25 g/min. |
| Kaitimo trukmė | 28 s |
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Handheld |
| Laido ilgis | 2 m |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Galingumas | 1500 W |
| Specialios funkcijos | Overheat protection; Boil-dry protection |
| Vandens bako talpa | 0.25 l |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ST-8965 |
| Gamintojo prekės serija | Steamer |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.