Tristar Steamer | ST-8960 | Handheld | 1200 W | 0.11 L | 20 g/min | White
Prekės kodas: @2277666
19,23 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 143.00 mm |
| Gross weight | 0.94 kg |
| Gross width (mm) | 94.00 mm |
| Net weight | 0.73 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 201.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 494 dalių |
| Nuolatinis garas | 20 g/min. |
| Kaitimo trukmė | 30 s |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Handheld |
| Laido ilgis | 1.9 m |
| Automatinis išjungimas | No |
| Galingumas | 1200 W |
| Specialios funkcijos | Foldable handle; Overheat protection; Boil-dry protection |
| Vandens bako talpa | 0.11 l |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ST-8960 |
| Gamintojo prekės serija | Steamer |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.