Tristar | Sandwich maker | SA-3050 | 750 W | Number of plates 1 | Number of pastry 2 | White
Prekės kodas: @1973409
13,53 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 95 mm |
| Gross height (mm) | 245 mm |
| Gross weight | 1.148 kg |
| Gross width (mm) | 250 mm |
| Net weight | 1 kg |
| Packing quantity | 6 dalių |
| Paper/Pasteboard | 140 g |
| Tare weight (kg) | 0.148 kg |
| Volume (m3) | 0.00581875 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| PET | 80.00 g |
| Tipas | Sandwich maker |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SA-3050 |
| Gamintojo prekės serija | Sandwich maker |
| Gaminio spalva | White |
| Nuimamos plokštelės | No |
| Nelipni danga | Yes |
| Galingumas | 750 W |
| Kabelio ilgis | 0.7 m |
| Lengva valyti | Yes |
| Kitos savybės | Overheat protection; Cool touch handle; Practical sandwich maker to make grilled sandwiches in no time |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Rankena su užraktu | Yes |
| Kepinių skaičius | 2 |
| Plokščių skaičius | 1 |
| Korpuso medžiaga | Plastic |
| Kepinimas | Yes |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Indikatorius | Yes |
| Keraminė danga | No |
| Parengties indikatoriaus | Yes |
| Kepinių forma | Grill |
| Gross depth master carton | 290 mm |
| Gross width master carton | 270 mm |
| Gross height master carton | 535 mm |
| Net weight master carton | 6.9 kg |
| Tare weight master carton | 0.712 kg |
| Palette Qty | 246 dalių |
| Producer | Tristar |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.





















































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.