Tristar Rice cooker | RK-6141 | 300 W | 0.6 L | Number of programs 1 | Black
Prekės kodas: @2276779
17,38 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 224 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross weight | 1.5 kg |
| Gross width (mm) | 224 mm |
| Net weight | 1.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 260 g |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.0100352 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Šilumos palaikymo funkcija | Yes |
| Neslystančios kojelės | No |
| Gaminio spalva | Black |
| Ekranas | No |
| Matavimo indas | Yes |
| Galingumas | 300 W |
| Skaitmeninis laikmatis | N/A |
| Nelipni danga | Yes |
| Talpa | 0.6 l |
| Kitos savybės | Removable inner pan(s); Detachable lid; Lid with steam exhaust; Boil-dry protection; Power indication light(s) |
| Programų skaičius | 1 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RK-6141 |
| Gamintojo prekės serija | Rice cooker |
| Palette Qty | 86 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.