Tristar OV-3660 | Convection oven | 38 L | 1800 W | Black
Prekės kodas: @2296659
81,43 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 475.00 mm |
| Gross height (mm) | 366.00 mm |
| Gross weight | 11.29 kg |
| Gross width (mm) | 551.00 mm |
| Net weight | 9.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1550.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.57 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 18 dalių |
| Galingumas | 1800 W |
| Kaitinimas iš viršaus ir apačios | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | OV-3660 |
| Temperatūra | 90-230 °C |
| Orkaitės tipas | Electric |
| Orkaitės dydis | 38 l |
| Gaminio spalva | Black |
| Laikmatis | N/A min. |
| Valdymo tipas | Mechanical |
| Iešmas | No |
| Gamintojo prekės serija | Convection oven |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.