Tristar OV-3650 | Mini oven | 20 L | 1300 W | Black
Prekės kodas: @2296657
59,30 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 395.00 mm |
| Gross height (mm) | 331.00 mm |
| Gross weight | 7.76 kg |
| Gross width (mm) | 493.00 mm |
| Net weight | 6.52 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1220.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.24 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 27 dalių |
| Galingumas | 1300 W |
| Kaitinimas iš viršaus ir apačios | Yes |
| Funkcijos | Top and bottom heat |
| Valdymo tipas | Mechanical |
| Iešmas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | OV-3650 |
| Orkaitės dydis | 20 l |
| Gaminio spalva | Black |
| Laikmatis | N/A min. |
| Orkaitės tipas | Electric |
| Temperatūra | 90-230 °C |
| Gamintojo prekės serija | Mini oven |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.