Tristar MX-4870 Kitchen Machine, 800 W, 4.5 L stainless steel bowl, Black
Prekės kodas: @2277658
53,01 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 368.00 mm |
| Gross height (mm) | 348.00 mm |
| Gross weight | 3.66 kg |
| Gross width (mm) | 242.00 mm |
| Net weight | 2.71 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 930.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.95 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 56 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.