Tristar | Multicooker | RK-6132 | 500 W | 1.5 L | Number of programs 7 | Grey
Prekės kodas: @2275558
39,22 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 265 mm |
| Gross height (mm) | 268 mm |
| Gross weight | 2.55 kg |
| Gross width (mm) | 268 mm |
| Net weight | 2.268 kg |
| Packing quantity | 4 dalių |
| Paper/Pasteboard | 282 g |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Volume (m3) | 0.01903336 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Gaminio spalva | Grey |
| Matavimo indas | Yes |
| Galingumas | 500 W |
| Vidinis indas tinkamas plauti indaplovėje | Yes |
| Tipas | Multicook |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RK-6132 |
| Gross depth master carton | 545 mm |
| Gross width master carton | 287 mm |
| Gross height master carton | 555 mm |
| Net weight master carton | 10.2 kg |
| Tare weight master carton | 1.476 kg |
| Gamintojo prekės serija | Multicooker |
| Talpa | 1.5 l |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Ekranas | LCD |
| Valdymo tipas | Button |
| Šilumos palaikymo funkcija | Yes |
| Kitos savybės | Overheat protection; Boil-dry protection; Cool touch handle(s); Lockable with safety switch |
| Nelipni danga | Inner pan with nonstick coating |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Yes |
| Programų skaičius | 7 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 80 dalių |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.