Tristar Milk frother | MK-2278 | 0.3 L | 500 W | Milk frother | Black
Prekės kodas: @2277656
19,71 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 184.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross weight | 0.82 kg |
| Gross width (mm) | 124.00 mm |
| Net weight | 0.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 63.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 489 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Milk frother |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Galingumas | 500 W |
| Medžiaga | Main – Plastic |
| Talpa | 0.3 l |
| Įtampa | 230 V |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MK-2278 |
| Gamintojo prekės serija | Milk frother |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.