Tristar Kitchen Machine | MX-4817 | 1200 W | Number of speeds 6 | Bowl capacity 5 L | White
Prekės kodas: @2276647
86,02 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 244.00 mm |
| Gross height (mm) | 339.00 mm |
| Gross weight | 5.13 kg |
| Gross width (mm) | 413.00 mm |
| Net weight | 4.717 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 390.00 g |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.417 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 51 dalių |
| Galingumas | 1200 W |
| Greičių skaičius | 6 |
| Dubens talpa | 5 l |
| Gaminio spalva | White |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Maišytuvas | N/A l |
| Šluotelė (plaktuvas) | Yes |
| Kintamas greitis | Multiple speed |
| Diskų skaičius | N/A |
| Tinkamos plauti indaplovėje dalys | No |
| Minkymo įrankis | Yes |
| Tešlos įrankis | Yes |
| Funkcijos | Turbo function |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MX-4817 |
| Gamintojo prekės serija | Kitchen Machine |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.