Tristar Kettle | WK-1348 | Electric | 2200 W | 1.7 L | Stainless steel | 360° rotational base | Stainless Steel/Black
Prekės kodas: @2296663
14,58 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 208.00 mm |
| Gross height (mm) | 242.00 mm |
| Gross weight | 1.05 kg |
| Gross width (mm) | 185.00 mm |
| Net weight | 0.81 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 234.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 186 dalių |
| Talpa | 1.7 l |
| Gaminio spalva | Stainless Steel/Black |
| Tipas | Electric |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WK-1348 |
| Gamintojo prekės serija | Kettle |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Galingumas | 2200 W |
| 360 ° kampu besisukantis pagrindas | Yes |
| Medžiaga | Stainless steel |
| Power indication light | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.