Tristar | Jug Kettle | WK-1323 | Standard | 1500 W | 1.2 L | Stainless steel | 360° rotational base | Silver
Prekės kodas: @2275628
20,72 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross weight | 0.91 kg |
| Gross width (mm) | 218 mm |
| Net weight | 0.762 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 141 g |
| Tare weight (kg) | 0.148 kg |
| Volume (m3) | 0.0070632 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Warranty | 24 mėn. |
| Talpa | 1.2 l |
| APsauga nuo perkaitimo ir sauso virimo | Yes |
| Gaminio spalva | Silver |
| Tipas | Standard |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WK-1323 |
| Gamintojo prekės serija | Jug Kettle |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Galingumas | 1500 W |
| Vandens lygio indikatorius | Yes |
| 360 ° kampu besisukantis pagrindas | Yes |
| Medžiaga | Stainless steel |
| Palette Qty | 242 dalių |
| Producer | Tristar |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.