Tristar | Hand blender set | MX-4851 | Hand Blender | 350 W | Number of speeds 2 | Turbo mode | Chopper | White
Prekės kodas: @2484594
18,72 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 245.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross weight | 1.18 kg |
| Gross width (mm) | 136.00 mm |
| Net weight | 0.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 272.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 216 dalių |
| Greičių skaičius | 2 |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Hand Blender |
| Korpuso medžiaga | Plastic |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MX-4851 |
| Gamintojo prekės serija | Hand blender set |
| Turbo režimas | Yes |
| Galingumas | 350 W |
| Kintamas greitis | Multiple speed |
| Pulsinis režimas | Yes |
| Laido ilgis | 1 m |
| Matavimo indas | Yes |
| Peiliuko medžiaga | Stainless Steel |
| Ledukų smulkinimas | No |
| Tinkamos plauti indaplovėje dalys | Yes |
| Neslystančios kojelės | No |
| Talpa | 0.7 l |
| Šluotelė (plaktuvas) | Yes |
| Kapoklė | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.