Adler | Hand Blender | AD 4622 | Hand Blender | 200 W | Number of speeds 1 | White
Prekės kodas: @2484418
9,86 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 355.00 mm |
| Gross weight | 0.58 kg |
| Gross width (mm) | 67 mm |
| Net weight | 0.43 kg |
| Packing quantity | 12 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.0019028 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Ferrous metals | 0.70 g |
| Plastic (No PET) | 9.50 g |
| Wooden | 1.10 g |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Hand Blender |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 4622 |
| Gamintojo prekės serija | Hand Blender |
| Galingumas | 200 W |
| Ledukų smulkinimas | No |
| Greičių skaičius | 1 |
| Kitos savybės | Convenient switch; Removable stick; Ergonomic handle |
| Lengva valyti | Yes |
| Turbo režimas | No |
| Korpuso medžiaga | Stainless steel |
| Gross depth master carton | 285 mm |
| Gross width master carton | 265 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Net weight master carton | 6.96 kg |
| Tare weight master carton | 0.475 kg |
| Palette Qty | 732 dalių |
| Producer | Adler |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.