Tristar | Grill | GR-2856 | Contact grill | 1500 W | Black
Prekės kodas: @1973401
30,20 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 346 mm |
| Gross height (mm) | 305 mm |
| Gross weight | 2.294 kg |
| Gross width (mm) | 128 mm |
| Net weight | 2.033 kg |
| Packing quantity | 4 dalių |
| Paper/Pasteboard | 252 g |
| Tare weight (kg) | 0.261 kg |
| Volume (m3) | 0.01350784 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Galingumas | 1500 W |
| Gaminio spalva | Black |
| Gaminimo paviršiaus forma | Rectangular |
| Lengva valyti | Yes |
| Išimamas nuotekų padėklas | No |
| Tipas | Contact grill |
| Nekaistanti rankena(-os) | Yes |
| Indikatorius | Yes |
| Reguliuojamas termostatas | Yes |
| Nelipni danga | Yes |
| Nešiojamas | Yes |
| Nuimamos plokštelės | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GR-2856 |
| Gamintojo prekės serija | Grill |
| Kitos savybės | The floating lid ensures that the grill is suitable for different food sizes. Thanks to the non-stick coating, the use of oil or butter is unnecessary and you grill extra healthy. You can store the grill horizontally and vertically because of the cover with lock and the cord storage system |
| Automatinis išjungimas | No |
| Kabelio ilgis | 1 m |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | No |
| Gross depth master carton | 580 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Gross height master carton | 305 mm |
| Net weight master carton | 9.14 kg |
| Tare weight master carton | 1.053 kg |
| Palette Qty | 112 dalių |
| Producer | Tristar |
| Plastic (No PET) | 9 g |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.











































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.