Tristar Double Basket Airfryer | FR-9075 | Power 2500 W | Capacity 9 L | Hot air technology | Black
Prekės kodas: @2277648
83,35 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 445.00 mm |
| Gross height (mm) | 362.00 mm |
| Gross weight | 6.50 kg |
| Gross width (mm) | 395.00 mm |
| Net weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 490.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 27 dalių |
| Galingumas | 2500 W |
| Programų skaičius | 10 |
| Talpa | 9 l |
| Technologija | Hot air technology |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Nekaistanti rankena(-os) | Yes |
| Reguliuojamas termostatas | Yes |
| Įtampa | 230 V |
| Apžvalgos langas | Yes |
| Tinkamos plauti indaplovėje dalys | No |
| Funkcijos | Keep warm function |
| Apsauga nuo perkaitimo | Yes |
| Įmontuotas ekranas | Yes |
| Indikatorius | Yes |
| Nelipni danga | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FR-9075 |
| Gamintojo prekės serija | Double Basket Airfryer |
| Laikmačio trukmė | 1-60 min. |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.