Tristar Digital Rice Cooker | RK-6238 | 350 W | 0.6 L | Number of programs 8 | Black
Prekės kodas: @2277664
53,94 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 255.00 mm |
| Gross height (mm) | 275.00 mm |
| Gross weight | 2.48 kg |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Net weight | 2.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 380.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 97 dalių |
| Šilumos palaikymo funkcija | Yes |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Ekranas | LCD |
| Matavimo indas | Yes |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | N/A h |
| Galingumas | 350 W |
| Skaitmeninis laikmatis | N/A |
| Talpa | 0.6 l |
| Maksimalus kabelio ilgis | 0.8 m |
| Programų skaičius | 8 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RK-6238 |
| Gamintojo prekės serija | Digital Rice Cooker |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.