Tristar Digital Airfryer | FR-9073 | Power 1800 W | Capacity 9 L | Hot air technology | Black
Prekės kodas: @2277646
56,67 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 361.00 mm |
| Gross height (mm) | 378.00 mm |
| Gross weight | 6.50 kg |
| Gross width (mm) | 448.00 mm |
| Net weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 490.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 28 dalių |
| Galingumas | 1800 W |
| Programų skaičius | 12 |
| Talpa | 9 l |
| Ekrano tipas | Digital LED |
| Technologija | Hot air technology |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Laido ilgis | 0.85 m |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Reguliuojamas termostatas | Yes |
| Medžiaga | Main – Plastic |
| Įtampa | 230 V |
| Tinkamos plauti indaplovėje dalys | Yes |
| Skaitmeninis laikmatis | Yes |
| Funkcijos | Defrost function, Keep warm function |
| Apsauga nuo perkaitimo | Yes |
| Įmontuotas ekranas | Yes |
| Valdymo skydelis | Digital LED touchscreen |
| Indikatorius | Yes |
| Nelipni danga | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FR-9073 |
| Gamintojo prekės serija | Digital Airfryer |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.