Tristar Digital Airfryer | FR-9060 | Power 1700 W | Capacity 6 L | Black | Hot air technology
Prekės kodas: @2277644
46,46 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 315.00 mm |
| Gross height (mm) | 375.00 mm |
| Gross weight | 6.00 kg |
| Gross width (mm) | 375.00 mm |
| Net weight | 5.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 490.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 39 dalių |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Galingumas | 1700 W |
| Reguliuojamas termostatas | Yes |
| Skaitmeninis laikmatis | Yes |
| Tinkamos temperatūros indikatorius | Yes |
| Funkcijos | Defrost function, Timer function |
| Apsauga nuo perkaitimo | Yes |
| Valdymo tipas | Touch sensitive |
| Talpa | 6 l |
| Programų skaičius | 8 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FR-9060 |
| Gamintojo prekės serija | Digital Airfryer |
| Gaminio spalva | Black |
| Valdymo skydelis | Digital LED touchscreen |
| Korpuso medžiaga | Plastic |
| Technologija | Hot air technology |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.