Tristar Deep fryer | FR-6878 | Power 1600 W | Capacity 2.5 L | Black
Prekės kodas: @2277642
42,29 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 339.00 mm |
| Gross height (mm) | 253.00 mm |
| Gross weight | 6.50 kg |
| Gross width (mm) | 313.00 mm |
| Net weight | 5.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 64 dalių |
| Galingumas | 1600 W |
| Programų skaičius | 1 |
| Talpa | 2.5 l |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Laido ilgis | 1 m |
| Reguliuojamas termostatas | Yes |
| Medžiaga | Main – Plastic |
| Laido laikymas | No |
| Įtampa | 230 V |
| Tinkamos plauti indaplovėje dalys | Yes |
| Apsauga nuo perkaitimo | Yes |
| Įmontuotas ekranas | No |
| Indikatorius | Yes |
| Nelipni danga | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FR-6878 |
| Gamintojo prekės serija | Deep fryer |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.