Tristar Coffee grinder | KM-2270 | 150 W | Coffee beans capacity 70 g | Number of cups 10 pc(s) | Stainless steel
Prekės kodas: @2277652
16,15 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 109.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 0.84 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.77 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 69.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 576 dalių |
| Galingumas | 150 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KM-2270 |
| Gamintojo prekės serija | Coffee grinder |
| Gaminio spalva | Stainless steel |
| Neslystančios kojelės | No |
| Medžiaga | Main – Stainless steel |
| Kavos pupelių talpa | 70 g |
| Puodelių skaičius | 10 dalių |
| Nerūdijančio plieno peiliukai | N/A |
| Įtampa | 230 V |
| Pulsinis režimas | No |
| Lengva valyti | Yes |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.