Tristar | Bamboo Grill XL | TG2514B | Table | 2200 W | Black
Prekės kodas: @2296264
49,43 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross weight | 4.015 kg |
| Gross width (mm) | 800 mm |
| Net weight | 3.53 kg |
| Packing quantity | 3 dalių |
| Paper/Pasteboard | 395 g |
| Tare weight (kg) | 0.485 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| PET | 700.00 g |
| Ferrous metals | 123.00 g |
| Plastic (No PET) | 90 g |
| Wooden | 568.00 g |
| Galingumas | 2200 W |
| Gaminio spalva | Black |
| Gaminimo paviršiaus forma | Rectangular |
| Lentynų skaičius | 1 |
| Nuimamos plokštelės | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TG2514B |
| Gamintojo prekės serija | Bamboo Grill XL |
| Alyvos dėklas | Yes |
| Nelipni danga | Yes |
| Kitos savybės | Adjustable and removable thermostat so you can easily store the baking plate. Easy to clean thanks to the dishwasher proof parts |
| Tipas | Table |
| Lengva valyti | Yes |
| Temperatūra | 280 °C |
| Kepimo paviršius | 510 x 254 mm |
| Automatinis išjungimas | No |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Laido ilgis | 0.8 m |
| Asmenų skaičius | 6 |
| Gross depth master carton | 635 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Gross height master carton | 360 mm |
| Net weight master carton | 12.3 kg |
| Tare weight master carton | 1.166 kg |
| Palette Qty | 75 dalių |
| Producer | Tristar |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.