TrinaSolar | 715 W | VERTEX TSM-NEG21C.20 | N-Type BIFACIAL Dual Glass i-TOPCon Monocrystalline
Prekės kodas: @2276914
999,00 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 2390.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 38.79 kg |
| Gross width (mm) | 1310.00 mm |
| Net weight | 38.30 kg |
| Packing quantity | 33 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 85.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.49 kg |
| Volume (m3) | 0.13 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4B:2024-01-01 |
| Producer | TrinaSolar |
| Palette Qty | 33 dalių |
| Net weight master carton | 1263.9 kg |
| Tare weight master carton | 16.005 kg |
| Didžiausioji galia | 715 W |
| Galios matavimo tolerancija | 0/+5 W |
| Maksimali srovė | 41.1 V |
| Atviros grandinės įtampa | 49.2 V |
| Trumpojo jungimo srovė (ISC) | 18.44 A |
| Efektyvumas | 23.2 % |
| Saulės elementų (celių) skaičius | 132 |
| Stiklo storis | 2 mm |
| Modulio svoris | 38.3 kg |
| Modulio išmatavimai | 2384 x 1303 x 33 mm |
| Jungties dėžutė | IP68 |
| Rėmo išmatavimai | 33 mm |
| Maksimali leistina sistemos įtampa | 1500 V |
| Darbo temperatūra (T-T) | -40 to +85 °C |
| Įtampos temperatūrinis koeficientas | -0.29%/°C |
| Srovės temperatūrinis koeficientas | -0.24%/°C |
| Galios temperatūros koeficientas | 0.04%/°C |
| Gaminio mechaninė garantija | 12 metai |
| Efektyvumo garantija | 30 metai |
| Degradacija pirmais metais | 1 % |
| Metinė degradacija | 0.40 % |
| Saulės elementai | Monocrystalline |
| Quantity per shipping carton | 33 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VERTEX TSM-NEG21C.20 |
| Gamintojo prekės serija | N-Type BIFACIAL Dual Glass i-TOPCon Monocrystalline |
| Warranty | 144 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.