TrinaSolar | 465 W | VERTEX S+ NEG9R.28 | N-type Dual Glass i-TOPCon Monocrystalline
Prekės kodas: @2296668
75,99 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 1800 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 21.32 kg |
| Gross width (mm) | 1150 mm |
| Net weight | 21.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| Volume (m3) | 0.0621 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4B:2024-01-01 |
| Producer | TrinaSolar |
| Palette Qty | 36 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VERTEX S+ NEG9R.28 |
| Gamintojo prekės serija | N-type Dual Glass i-TOPCon Monocrystalline |
| Maksimali srovė | 45.8 |
| Efektyvumo garantija | 30 |
| Gaminio mechaninė garantija | 25 |
| Metinė degradacija | 0.4 |
| Didžiausioji galia | 465 W |
| Galios matavimo tolerancija | 0/+5 W |
| Atviros grandinės įtampa | 54.2 V |
| Trumpojo jungimo srovė (ISC) | 10.85 A |
| Efektyvumas | 23.5 % |
| Saulės elementų (celių) skaičius | 144 |
| Stiklo storis | 1.6 mm |
| Modulio svoris | 21 kg |
| Modulio išmatavimai | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Jungties dėžutė | IP68 |
| Rėmo išmatavimai | 30 mm |
| Maksimali leistina sistemos įtampa | 1500 V |
| Darbo temperatūra (T-T) | -40 to +70 °C |
| Įtampos temperatūrinis koeficientas | -0.29%/°C |
| Srovės temperatūrinis koeficientas | -0.24%/°C |
| Galios temperatūros koeficientas | 0.04%/°C |
| Saulės elementai | Monocrystalline |
| Quantity per shipping carton | 36 dalių |
| Warranty | 300 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.