Transcend | SMART CARD READER USB PC/SC N68 White
Prekės kodas: @1971183
9,29 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Warranty | 12 mėn. |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 100 dalių |
| Volume (m3) | 0.00042714 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Gross depth (mm) | 113 mm |
| Gross width (mm) | 108 mm |
| Gross height (mm) | 35 mm |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SMART CARD READER USB PC/SC N68 White |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Gross depth master carton | 555 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Gross height master carton | 255 mm |
| Net weight master carton | 9 kg |
| Tare weight master carton | 0.538 kg |
| Palette Qty | 3200 dalių |
| Producer | Transcend |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.