TP-LINK Archer TX23U | AX1800 Mini Wi-Fi6 Wireless USB Adapter | 802.11ax | MU-MiMO Yes | no PoE
Prekės kodas: @2484749
21,88 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 44.00 mm |
| Gross height (mm) | 8.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | TP-LINK |
| Palette Qty | 17857 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Archer TX23U |
| MU-MiMO | Yes |
| Wi-Fi juosta | 802.11ax |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Gamintojo prekės serija | AX1800 Mini Wi-Fi6 Wireless USB Adapter |
| POE | no PoE |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.