Thule | TSLB415 Subterra 2 | Laptop Backpack 21L | Fits up to size 16 ” | Backpack | Black | Shoulder strap
Prekės kodas: @2276053
104,83 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 460.00 mm |
| Gross weight | 1.28 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Net weight | 0.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 340.00 g |
| Plastic (No PET) | 85.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.43 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Thule |
| Palette Qty | 130 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TSLB415 Subterra 2 |
| Gamintojo prekės serija | Laptop Backpack 21L |
| Petnešėlė | Yes |
| Medžiaga | Bluesign approved 800D nylon/polyester |
| Dėklo tipas | Backpack |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 16 col. |
| Matmenys (P x Gx A) | 200 x 320 x 460 mm |
| Spalva | Black |
| MAKSIMALUS EKRANO DYDŽIO SUDERINAMUMAS | 16 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.






























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.