Thule Tact | Crossbody, L | Bag | Black
Prekės kodas: @1978794
60,79 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Net weight | 0.39 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.40 g |
| Plastic (No PET) | 22.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Thule |
| Palette Qty | 689 dalių |
| Apimtis | 5 l |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Tact |
| Gamintojo prekės serija | Crossbody, L |
| Medžiaga | Nylon |
| Dėklo tipas | Bag |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | N/A col. |
| Matmenys (P x Gx A) | 110 x 310 x 170 mm |
| Spalva | Black |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.









































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.