Thule Gauntlet | Fits up to size 16 ” | MacBook Attaché | Black
Prekės kodas: @1978793
68,32 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
Pranešti kai prekė vėl bus prekyboje
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 1.03 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Net weight | 0.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 146.40 g |
| Plastic (No PET) | 36.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Thule |
| Palette Qty | 232 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Gauntlet |
| MAKSIMALUS EKRANO DYDŽIO SUDERINAMUMAS | 16 col. |
| Medžiaga | Polyurethane |
| Dėklo tipas | MacBook Attaché |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 16 col. |
| Matmenys (P x Gx A) | 70 x 380 x 290 mm |
| Spalva | Black |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.








































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.