ThinkPad Mobile Workstation 180W USB-C GaN Slim AC power supply | Lenovo
Prekės kodas: @2484661
74,84 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 52.00 mm |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Net weight | 0.57 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Palette Qty | 477 dalių |
| Paper/Pasteboard | 60 g |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty | 36 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.