Digitus | 4K HDMI Extender Set, 4K/60Hz
Prekės kodas: @2484437
88,81 €
Užsakomoji prekė.
Numatoma atsiėmimo*/išsiuntimo** data:
*atsiėmimo taške Ozo g. 20, Vilnius
**pristatymas kurjeriu papildomai 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo
- Aprašymas
- Atsiliepimai (0)
Aprašymas
| Techninė specifikacija | |
|---|---|
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross weight | 0.548 kg |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Net weight | 0.398 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 4K HDMI Extender Set, 4K/60Hz |
| Kitos savybės | Extends the maximum length for HDMI cables to up to 60 m whereby only a simple network cable is used between a transmitter and a receiver unit; Extends 4K2K/60Hz video content to up to 30m ; Extends 4K2K/30Hz video content to up to 60m; Supports 4K Ultra HD (60Hz), 4096 x 2160p resolution |
| Palette Qty | 720 dalių |
| Producer | Digitus |
| Warranty | 24 mėn. |
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.































Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.